Çubuk Haber’den Ziyaretçi

Ankara ilinin Çubuk ilçesinde Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir anaokulu ve temel kolej olan Özel Op. Dr. Özlem Dikmetaş Anaokulu olarak Çubuk Haber isimli internet gazetesinden bir gazeteciyi ağırladık.

Gazeteci Hüseyin Yiğiner okulumuzda, okul kurucusu hukukçu ve bürokrat Mehmet Cengiz Dikmetaş ile röportaj yaptı. Daha sonra okul müdiresi Habibe Ak ile okulun vizyon, misyon ve ilkeleri hakkında mülakat yapan Yiğiner, öğretmenlerimizden de verdikleri eğitim hakkında kısa kısa bilgi aldı.

Yiğiner, mülakatlardan sonra Cubukhaber.com’da haberleştirmek üzere kurumumuz, fiziksel binamız ve çalışanlarımızın fotoğraflarını çekmiştir.

Çubuk’ta son derece sakin ve güvenli bir lokasyonda bulunan eğitim yuvamız, Eylül 2019 itibariyle yeni dönemine başladı. Çocukların en önemli gelişme evreleri olan anaokulu dönemi için büyük fedakarlıklarla, yüksek teknolojili ve değer merkezli bir eğitim hizmeti veren kurumumuz en değerli varlıklarınız olan çocuklarınızı beklemektedir.

Çubuk’un tüm mahallelerine, Akyurt ilçesine kayıt ve servis hizmeti vererek, anaokulu eğitiminin herkes tarafından talep edilebilecek seviyeye getirmeyi amaçlamaktayız.

Okulumuz, blok merkezi, sanat merkezi, oyun merkezi, müzik merkezi, kitap merkezi, fen ve doğa merkezi olmak üzere altı (6) farklı ana eğitim bölümlerine ayrılmıştır.

On (10) senelik tecrübesi ve yeni eğitim kadrosuyla Çubuk’un bir numaralı anaokulu olmaya aday olan eğitim yuvamız, hatfa içi her gün tam gün hizmet vermektedir. Öğrencilerimiz için her gün üç öğün yemek çıkmakta ve bütün sınıflar yaş gruplarına göre düzenlenmiş bulunmaktadır.

Yanıtla

Email adresiniz yayımlanmayacaktır.