YENİ kadro! yeni vizyon! güçlü yarınlar!

Op. Dr. Özlem Dikmetaş Anaokulu yeni kadrosu,alanında uzman öğretmenleri, yoğun ve gelişmiş eğitim programı ile eğitim-öğretim sektöründe çağ atlamayı hedeflemektedir. Sektöre hızlı ve sağlam adımlarla giriş yapan, Temel Koleji Op. Dr. Özlem Dikmetaş Anaokulu hızla yükselişe geçmekte olup eğitim-öğretim hayatına yeni bir soluk, farklı bir vizyon getirmeyi amaçlayarak sağlam adımlarla yoluna devam etmektedir.

Bu doğrultuda Okul kurucusu sayın Mehmet Cengiz Dikmetaş, Okul Müdürü Sayın Gönül DİKMETAŞ KAYMAZ ve ekibi; Halkla İlişkiler Müdürü Meral YANKAYA, Aile İçi İletişim Danışmanı Filiz BİLİCİ, çok değerli öğretmenleri ve çalışan personelleriyle özveriyle ve çok çalışmaktadırlar.

Op. Dr. Özlem Dikmetaş Anaokulu okul öncesi eğitim döneminin öneminin farkındadır ve kurumsal olarak zirveyi hedeflemektedir.

Çocukların zihinsel, duygusal, sosyal, bedensel gelişiminin %70’i 0-6 yaş arasında tamamlanmaktadır. 0-6 yaş dönemi okul öncesi dönem olarak adlandırılır ve çocuğun öğrenmesinin en yoğun olduğu temel alışkanlıklarının zihinsel yeteneklerinin en hızlı geliştiği ve biçimlendiği dönemdir. Bu süre içerisinde kazanılan davranış biçimleri tüm yaşam boyunca devam etmektedir. Okul öncesi eğitim sosyal ve duygusal gelişimini destekleyerek yetişkinlik döneminde de kişilerin daha üretici ve verimli olmalarını ve sahip oldukları potansiyeli tam olarak kullanmalarını sağlar.

Özlem Dikmetaş Anaokulu ve kuruma hayat veren tüm çalışanları 0-6 yaş döneminin özelliği ve öneminin farkındadır ve güçlü ekibiyle çocukların gelişimi için çalışmalarına devam etmektedir.

Yanıtla

Email adresiniz yayımlanmayacaktır.